ثبت نام
x

ورود

نام کاربری :

رمزعبور :

یا عضویت

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور
نویسنده پیام
mariii آفلاین
عضوکارگروه برنامه ریزی شهری مرحله دوم93

سپاس ها 107
سپاس شده 179 بار در 65 ارسال
ارسال: #21
RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور
سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue

آخرین ارسال های من :
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-22-2014 03:29 PM، توسط mariii.)
02-22-2014 03:28 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
Brightness آفلاین
مدیر ارشد برنامه ریزی شهری

اعتبار: 23
سپاس ها 2001
سپاس شده 1493 بار در 633 ارسال
ارسال: #22
(02-22-2014 03:28 PM)mariii نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue
انشالا هستم Blush ، همه این نکاتی که ذکر کردید رو توی برنامه با زمان بندی پیش خواهیم برد. خیالتون راحت .

آخرین ارسال های من :
02-22-2014 03:30 PM
 سپاس شده توسط نداانصاری
mariii آفلاین

سپاس ها 107
سپاس شده 179 بار در 65 ارسال
ارسال: #23
(02-22-2014 03:30 PM)Brightness نوشته شده توسط:  
(02-22-2014 03:28 PM)mariii نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue
انشالا هستم Blush ، همه این نکاتی که ذکر کردید رو توی برنامه با زمان بندی پیش خواهیم برد. خیالتون راحت .
ان شاالله... تا وقتی شما هستین ما خیالمون راحته... ممنون از شماHeart

02-22-2014 03:33 PM
 سپاس شده توسط Brightness ، نداانصاری ، g.h
نداانصاری آفلاین

اعتبار: 10
سپاس ها 974
سپاس شده 847 بار در 394 ارسال
ارسال: #24
(02-22-2014 02:50 PM)g.h نوشته شده توسط:  سلام به همه.....خب اینجور که مشخصه باید خودمون دست به کار شیم....من پیشنهاد میکنم دوستان غیر مرتبط که خودمم هستم (ولی پارسال آزمایشی شرکت کردم و 25% زدم).....کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری دکتر اسماعیل شیعه رو بخونید فک کنم با این شروع کنیم خوبه

من از دوستانی که در این زمینه پیشتازن سوال کردم گفتن کتابه کارگاه برنامه شیعه رو لازم نیست بخونم .....حالا دیگه نییییدونمHuh

آخرین ارسال های من :
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-22-2014 05:00 PM، توسط نداانصاری.)
02-22-2014 05:00 PM
 سپاس شده توسط khansa
Brightness آفلاین
مدیر ارشد برنامه ریزی شهری

اعتبار: 23
سپاس ها 2001
سپاس شده 1493 بار در 633 ارسال
ارسال: #25
(02-22-2014 05:00 PM)نداانصاری نوشته شده توسط:  
(02-22-2014 02:50 PM)g.h نوشته شده توسط:  سلام به همه.....خب اینجور که مشخصه باید خودمون دست به کار شیم....من پیشنهاد میکنم دوستان غیر مرتبط که خودمم هستم (ولی پارسال آزمایشی شرکت کردم و 25% زدم).....کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری دکتر اسماعیل شیعه رو بخونید فک کنم با این شروع کنیم خوبه

من از دوستانی که در این زمینه پیشتازن سوال کردم گفتن کتابه کارگاه برنامه شیعه رو لازم نیست بخونم .....حالا دیگه نییییدونمHuh

کتاب کارگاه برنامه ریزی شیعه برای دوستانی که آشنایی با طرح ها و روند کار در شهرسازی ندارند، برای شروع کار، کتاب خوبیه!
توی این کتاب مسائلی که در  ارزیابی مسائل شهری مؤثره و نیز موضوعات پراهمیت توی بحث توسعه شهری گفته شده. به نظر من کتاب خوبیه و خوندنش خالی از لطف نیست.

02-22-2014 06:17 PM
 سپاس شده توسط نداانصاری ، khansa ، najme
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما   انجمن تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی   بازگشت به بالا   بازگشت به محتوا   بایگانی   پیوند سایتی RSS