ثبت نام
x

ورود

نام کاربری :

رمزعبور :

یا عضویت

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دوماه باقیمونده تا کنکور چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نویسنده پیام
haleh آفلاین
عضو کارگروه مرحله اول طراحی شهری

اعتبار: 0
سپاس ها 82
سپاس شده 86 بار در 46 ارسال
ارسال: #61
RE: در دوماه باقیمونده تا کنکور چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(01-25-2014 03:50 PM)hesam.n نوشته شده توسط:  ارشد! ارشد! هه ....
تخمه بگیرین با یه فیلمه تووپ...
ارشد بگیری باز بیکاری! ارزش نداره
آقای حسام، نباید به مساله اینطور نگاه کنید. کسی که واقعا دنبال کار باشه حتما کار پیدا میکنه (یعنی اگه سواد داشته باشه و بتونه حداقل در مورد رشته و حتی مدرکش یدونه مقاله بنویسه و یا حتی رشتشو تو یه صفحه توضیح بده ،کار هس،ولی کسی ممکنه دکترا هم داشته باشه ولی نتونه یه جمله در مورد رشتش بگه ،پس مدرک مهم نیس،مهم سواده)
در ضمن مخصوصا واسه آقایون که محدودیت های انتخاب شغلی شون کمتره کار هم راحتر پیدا میشه...

آخرین ارسال های من :
    01-25-2014 09:41 PM
    یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
    forough.r آفلاین
    مدیر کارگروه مرحله 2 طراحی شهری

اعتبار: 12
    سپاس ها 508
    سپاس شده 921 بار در 371 ارسال
    ارسال: #62
    (01-25-2014 08:22 PM)hesam.n نوشته شده توسط:  حرف شما درست.
    ولی وقتی طرف 1ساله مدرکشو گرفته نشسته خونه!1 ساله این شرکت اون شرکت! اخرش گفتن وضعیت نامساعده با شما میتونیم600 700 ت  کناربیاییم! چه ارزشی داره مدرک بگیری سطح علمیت بره بالا ؟! 20 ساله صبح تا شب درس خوندیم که بریم سرکار اونم بگن 600 تومن ؟ بگن چند ماه دیگه خبرتون میکنیم ؟! اینطوری بود که میرفتیم  از اول تاکسی میروندیم! هرچند هم خیلیا هستم مدرک دستشون صبح تا شب به فکره کار ولی ...
    بله حق با شماست وضعیت شغلی رضایت بخش نیست ولی این دلیلی نمیشه ما دست از تلاش برداریم قرارم نیست 1 روزه 1 ماهه و 1 ساله به حقوق بالایی دست پیدا کنیم... ایشالا موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    01-25-2014 10:26 PM
    hesam.n آفلاین
    عضو عادی
    *

اعتبار: 2
    سپاس ها 58
    سپاس شده 135 بار در 59 ارسال
    ارسال: #63
    (01-25-2014 09:41 PM)haleh نوشته شده توسط:  
    آقای حسام، نباید به مساله اینطور نگاه کنید. کسی که واقعا دنبال کار باشه  حتما کار پیدا میکنه (یعنی اگه سواد داشته باشه و بتونه حداقل در مورد رشته و حتی مدرکش یدونه مقاله بنویسه و یا حتی رشتشو تو یه صفحه توضیح بده ،کار هس،ولی کسی ممکنه دکترا هم داشته باشه ولی نتونه یه جمله در مورد رشتش بگه ،پس مدرک مهم نیس،مهم سواده)
    در ضمن مخصوصا واسه آقایون که محدودیت های انتخاب شغلی شون کمتره کار هم راحتر پیدا میشه...
    شما فک کن کارهست!
    این همه سواد میگین یه بار حضوری رفتین شرکتی چیزی سر بزنین بپرسین از اینو اون بپرسین وضعیت چطوره ؟! پرسیدین ؟؟؟؟؟ نه اینکه فقط توو  سایت بشنینی بخاطر 2 3 تا جمله که پر از این حرفاست بگی کار هست! شما به این کارا میگین موفقیت!؟
    موفقیت چیه ؟؟ اینه که درس بخونی بشینی خونه هرکی پرسید چیکاره ای؟بهش بگی بیا بشین کنارم برات رشته مو توضیح بدم برات جمله بسازم و ... ؟ موفقیت اینه ؟ اینه که افتخار کنی سواد داری؟
    یا اینه که بری جایی کار کنی روز به روز پیشرفت کنی و بتونی زندگیتو بگذرونی پول توو جیبیتو دربیاری برا خودت برا خانوادت درآمد داشته باشی! کدومشه ؟؟
    من دیگه حرفی ندارم! فقط بازم بگم که ارشد هیچی نیست! با 2 3 تا مقاله نوشتن آدم به جایی نمیرسه! هستند کسانی که صبح تا شب فقط مقاله ! ولی ...
    (10 ماهه صبح شبم قاطی شده! 10ماهه نمیدونم دورو برم چی هست! کی ام ! ارشدو بدم بعدش چی؟! این همه خوندم بیاد سر جلسه امتحان طراح سوال عشقی از جای دیگه سوال بده!اصا قبول شدم رفتیم دانشگاه مدرک گرفتیم کار هست عایااا ؟؟؟! یا میخوای بری جایی که ماههی 500 تومن حقوقشه بعدشم افتخار کنی که کارمندی چیزی هستی! با پولی که جوراب هم نمیدن بهش! اونوقت آزانس تاکسی درآمدش از تو بیشتره !

آخرین ارسال های من :
    (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-25-2014 10:50 PM، توسط hesam.n.)
    01-25-2014 10:39 PM
    hesam.n آفلاین
    عضو عادی
    *

سپاس ها 58
    ارسال: #64
    (01-25-2014 10:26 PM)forough.r نوشته شده توسط:  
    ولی وقتی طرف 1ساله مدرکشو گرفته نشسته خونه!1 ساله این شرکت اون شرکت! اخرش گفتن وضعیت نامساعده با شما میتونیم600 700 ت  کناربیاییم! چه ارزشی داره مدرک بگیری سطح علمیت بره بالا ؟! 20 ساله صبح تا شب درس خوندیم که بریم سرکار اونم بگن 600 تومن ؟ بگن چند ماه دیگه خبرتون میکنیم ؟! اینطوری بود که میرفتیم  از اول تاکسی میروندیم! هرچند هم خیلیا هستم مدرک دستشون صبح تا شب به فکره کار ولی ...
    بله حق با شماست وضعیت شغلی رضایت بخش نیست ولی این دلیلی نمیشه ما دست از تلاش برداریم قرارم نیست 1 روزه 1 ماهه و 1 ساله به حقوق بالایی دست پیدا کنیم... ایشالا موفق باشین
    پس تلاش میکنیم که چی بشه ؟؟؟!
    من واقعا موندم !

01-25-2014 10:52 PM
    saeedm آفلاین
    عضوکارگروه برنامه ریزی شهری مرحله دوم93

سپاس ها 388
    سپاس شده 145 بار در 72 ارسال
    ارسال: #65
    دوستان سلام 

الان به فکر کار و اینجور چیزا نباشید  ... دو هفته دیگه مونده تا کنکور

میدونم ... خسته شدیم بالاخره یک کار پر فشار و بلند مدت و فشرده حتمن خستگی ذهنی شدیدی به دنبال داره اما اینم رو هم بدونید که رقابت بین 200 تا 300 نفر هست و الباقی یا همین جوری اومدن یه آزمون بدن برن یا وقت کافی نداشتن و مطالعه دقیق نکردند
    پس مطئمن باشیم ما حتما جزو قبول شدگان خواهیم بود فقط کافی یکم ذهنمون رو از این مسائل راحت کنیم و با آرامش تمام آنچه رو آموختیم ارائه کنیم 

این بود توصیه من به همه  و البته خودم 

فقط توکل می کنیم بر خداوند 
    انشاا... همه پاداش تلاش و کوششمون رو میگیریم.

پ.ن : بعد از کنکور کلی میام در مورد کار و .... صحبت می کنیم

آخرین ارسال های من :
    (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-25-2014 11:16 PM، توسط saeedm.)
    01-25-2014 11:15 PM
     سپاس شده توسط hesam.n ، forough.r
    ایلیا آفلاین
    مدیر

سپاس ها 14
    سپاس شده 18 بار در 4 ارسال
    ارسال: #66
    (01-25-2014 10:39 PM)hesam.n نوشته شده توسط:  
    (01-25-2014 09:41 PM)haleh نوشته شده توسط:  
    آقای حسام، نباید به مساله اینطور نگاه کنید. کسی که واقعا دنبال کار باشه  حتما کار پیدا میکنه (یعنی اگه سواد داشته باشه و بتونه حداقل در مورد رشته و حتی مدرکش یدونه مقاله بنویسه و یا حتی رشتشو تو یه صفحه توضیح بده ،کار هس،ولی کسی ممکنه دکترا هم داشته باشه ولی نتونه یه جمله در مورد رشتش بگه ،پس مدرک مهم نیس،مهم سواده)
    شما فک کن کارهست!
    این همه سواد میگین یه بار حضوری رفتین شرکتی چیزی سر بزنین بپرسین از اینو اون بپرسین وضعیت چطوره ؟! پرسیدین ؟؟؟؟؟ نه اینکه فقط توو  سایت بشنینی بخاطر 2 3 تا جمله که پر از این حرفاست بگی کار هست! شما به این کارا میگین موفقیت!؟
    موفقیت چیه ؟؟ اینه که درس بخونی بشینی خونه هرکی پرسید چیکاره ای؟بهش بگی بیا بشین کنارم برات رشته مو توضیح بدم برات جمله بسازم و ... ؟ موفقیت اینه ؟ اینه که افتخار کنی سواد داری؟
    یا اینه که بری جایی کار کنی روز به روز پیشرفت کنی و بتونی زندگیتو بگذرونی پول توو جیبیتو دربیاری برا خودت برا خانوادت درآمد داشته باشی! کدومشه ؟؟
    من دیگه حرفی ندارم! فقط بازم بگم که ارشد هیچی نیست! با 2 3 تا مقاله نوشتن آدم به جایی نمیرسه! هستند کسانی که صبح تا شب فقط مقاله ! ولی ...
    (10 ماهه صبح شبم قاطی شده! 10ماهه نمیدونم دورو برم چی هست! کی ام ! ارشدو بدم بعدش چی؟! این همه خوندم بیاد سر جلسه امتحان طراح سوال عشقی از جای دیگه سوال بده!اصا قبول شدم رفتیم دانشگاه مدرک گرفتیم کار هست عایااا ؟؟؟! یا میخوای بری جایی که ماههی 500 تومن حقوقشه بعدشم افتخار کنی که کارمندی چیزی هستی! با پولی که جوراب هم نمیدن بهش! اونوقت آزانس تاکسی درآمدش از تو بیشتره !

(01-25-2014 10:52 PM)hesam.n نوشته شده توسط:  
    من واقعا موندم !

سلام
    میون کلامتون
    هرکسی برای موفقیت یک تعریفی داره
    یک نفر ممکنه اندازه صدها برابر هم سنها و هم صنف ها و هم کیش ها و ... خودش پول در بیاره و به این بگه موفقیت
    یک نفر ممکنه به قبول شدن فقط در دو سه تا دانشگاه خاص بگه موفقیت
    یک نفر ممکنه به شیکوندن شاخ غول بگه موفقیت!
    یک نفرم ممکنه به یاد دادن یک کلمه به دیگری بگه موفقیت!!
    این ها بسته به تعریف شما از موفقیت داره و اینکه موفقیت و چه طور باید تعریف ( یا بهتر بگم، بازتعریف) کرد بحث مهمتریه
    اما با تمام تعاریف ممکن، یک مطلب مشخص هست؛ کسی که از نظر علمی و رفتاری، شخصیت درستی داشته باشه، مطمئنا در کار و یاد گیری امور هم موفق خواهد بود و با توکل به خدا هیچ دری به روش بسته نمی مونه
    در آخر هم اضافه کنم لزوما تمام کسانی که در اینجا نظر میدند، بیکار نیستند، برخی هستند که سال ها سابقه دارند و کلا سابقه دارند! ولی اصل همیشه ثابت هست
    به قول یک بزرگی، حقیقت در جهان هستی همیشه هست، این بسته به دید شماست که اون رو ببینید یا نبینید. با این حال دیدن یا ندیدن شما در وجود اون حقیقت تفاوتی ایجاد نمیکنه، چون اون حقیقت هست! این فقط شما هستید که با نوع نگاهتون به وجود اون میتونید پی ببرید یا نبرید
    تاپیک خوبیه، ذهن پشت کنکوری ها باز میشه، فشار درسیشونم کمی خالی Wink

آخرین ارسال های من :
      01-26-2014 12:24 AM
       سپاس شده توسط hesam.n ، forough.r ، mina91 ، saeedm ، 327 ، نداانصاری
      hesam.n آفلاین
      عضو عادی
      *

سپاس ها 58
      ارسال: #67
      پس برا کنکور ارشد بخونیم و صبح شبمونو بریزیم بهم و اصلا نفهمیم کجاییم و چی میخواییم و ... و فقط به قبولی توو ارشد فکر کنیم! بعدش تسبیح بگیریم دستمون و بگیم چرا کار نیست! من که مدرک دارم! من که سواد دارم!
      فکر خوبیه ...
      در ضمن این مدرکی که میگیریم یا هی فلانی تو میگیری وبه اسم تو ثبت میشه،پاتو بزاری اونور هیچ ارزشی نداره! کاغذ پاره ست!
      (فقط خدا خودش کمک کنه که این همه تلاش کردیم بی جواب نمونه)

(آخرین ویرایش در این ارسال: 01-26-2014 02:02 AM، توسط hesam.n.)
      01-26-2014 02:00 AM
      forough.r آفلاین

سپاس ها 508
      ارسال: #68
      (01-25-2014 10:52 PM)hesam.n نوشته شده توسط:  
      من واقعا موندم !
      هرکسی هدفی برای تلاشش داره اگه هدف شما اینجور که از حرفاتون پیداست فقط درآمده خوبه بله منم بتون پیشنهاد میکنم ارشدو بیخیال شین و برین شغل آزاد... موفق باشین

01-26-2014 03:08 AM
      forough.r آفلاین

سپاس ها 508
      ارسال: #69
      (01-26-2014 02:00 AM)hesam.n نوشته شده توسط:  پس برا کنکور ارشد بخونیم و صبح شبمونو بریزیم بهم و اصلا نفهمیم کجاییم و چی میخواییم و ... و فقط به قبولی توو ارشد فکر کنیم! بعدش تسبیح بگیریم دستمون و بگیم چرا کار نیست! من که مدرک دارم! من که سواد دارم!
      فکر خوبیه ...
      در ضمن این مدرکی که میگیریم یا هی فلانی تو میگیری وبه اسم تو ثبت میشه،پاتو بزاری اونور هیچ ارزشی نداره! کاغذ پاره ست!
      (فقط خدا خودش کمک کنه که این همه تلاش کردیم بی جواب نمونه)
      میدونید من حس شمارو درک میکنیم کاملا از حرفاتون پیداست به شدت استرس دارین !!! حق دارین همه همینجورین... ولی دقیقا برای موفقیت باید توی هر دوره از زندگی یه هدف پررنگتر و مهمتر باشه مثل همین کنکور ارشد توی این 6-7 ماه درس خوندن باید بشه هدف مهم زندگیتون و اصلی ترین کارتون درس خوندن بشه!!1

این مدرکی که ما میگیریم اونور خیلیم ارزش داره خواهشا با اطلاع صحبت کنید...در آخرم خیلی ناامید شدم که فک میکنید کسایی که مرتب به این سایت سر میزنند افراد بیکاری هستند و صب تا شب تو خونه نشستند!!!! بسیار ناراحت کنندست که آدم از خیلی کارای مهمش بگذره و بی هیچ چشم داشتی بیاد به بقیه کمک کنه و بعد نتیجش بشه این حرفای شما!!!!

همین شما اگه کنکورتون رو خوب بدین باز میاین این حرفارو اینجا بزنید؟؟؟ خیر!!! الان چون استرس دارین به همراه کمی ناامیدی این جو رو درست کردین///

من امیدوارم نتیجه زحماتتون رو ببینید... موفق باشین

01-26-2014 03:15 AM
      khansa آفلاین
      عضوکارگروه برنامه ریزی شهری مرحله دوم93

اعتبار: 1
      سپاس ها 347
      سپاس شده 86 بار در 47 ارسال
      ارسال: #70
      آخی نازی ....
      درود دوستان آره بالاخره باید به همه حق داد Rolleyes حالا بعد از کنکور میشینیم فکر میکنیم داریم با خودمون چیکار میکنیم داریم میریم یا داریم میاییم.سخت نگیرید مهندس...Blush
      دوهفته دیگه مونده و بنده هم شدیدالحساب استرس دارم....یه حسی بهم میگه قبول نمیشم..اما بااینحال یا تن رسد به جانان یا جان ز تن در آید...بعدش ایشالله شروع کنم برای سال بعد بااینکه از رشته غیر مرتبطم اما خوشم اومده تازه و واقعاً دوست داشتم وقتم بیشتر میبود.Smile الانه که بندازینم از سایت بیرون.Confused نزنید الان ساکت میشمBig Grin

آخرین ارسال های من :
        01-26-2014 10:44 AM
         سپاس شده توسط forough.r
        ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما   انجمن تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی   بازگشت به بالا   بازگشت به محتوا   بایگانی   پیوند سایتی RSS