ثبت نام
x

ورود

نام کاربری :

رمزعبور :

یا عضویت

گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك انتفاد يا پيشنهاد در مورد خلاصه مقالات
نویسنده پیام
Brightness آفلاین
مدیر ارشد برنامه ریزی شهری

اعتبار: 23
سپاس ها 2001
سپاس شده 1493 بار در 633 ارسال
ارسال: #34
RE: يك انتفاد يا پيشنهاد در مورد خلاصه مقالات
(06-07-2013 07:42 PM)bahareh نوشته شده توسط:  نميدونم اين جا جاش هست يا نه اما يك پيشنهاد يا انتقاد داشتم در مورد خلاصه مقالاتي كه بچه ها انجام دادن
من يك نگاه كلي به خلاصه هاي بچه ها نيگاه ميكردم هيچي ازشون نفهميدم واقعا هيچي شايد خيلي كمUndecided
البته اين ممكنه فقط براي من باشه Big Grin
دليلشم بنظرم اينكه بچه ها فقط نكات مهم رو از وسط مقاله دراوردن و  از يك پارگراف فقط يك خطي كه بنظرشون مهم بود تايپ كردن و نوشتن
خود شخص چون مقاله رو بطور كامل خونده ميدونه اين جمله واسه چي مهمه
اما شخصي كه مثل من تاحالا مقاله رو نخونده از اون جمله هيچي نميفهمه
البته يكي دونفر فهم خودشون رو از مقاله گذاشتن كه همين جا قابل تقديره
و بنظرم جز خلاصه هاي مفيد باشه ولي بقيه ازجمله خودم اين كار رو نكردم Cool
ميخواستم بدونم اين موضوع فقط واسه من اينجوريه
يا بچه هايي كه خلاصه مقالات رو خوندن اين چنين حسي داشتن؟؟؟؟RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
كاش اون اول كه مقالات رو خلاصه ميكرديم واقعا خلاصه نميكرديم بلكه دركمون رو مينوشتيم
اين باز نظر منه
سلام و ممنون از انتقادتون بهاره جان. اما من نظرمو در مورد خلاصه ها بگم. من توی سه موضوع،خلاصه  های بچه ها رو خوندم و نکاتشون رو یادداشت کردم.توی موضوع توسعه پایدار،مسکن رسمی و غیر رسمی خلاصه ها خیلی خوب بود و جامع. نمیدونم موضوع مورد نظر شما کدوم بود ولی میدونم که بچه ها خلاصه ها رو نه برای دشمنانشون، و نه برای رفع مسئولیت بلکه برای دوستانشون نوشتن.
من نگاهی که به جزوه های یکی از موسسات انداختم،بیشتر مطالبش همین چیزهایی بود که بچه ها از خلاصه های مقالات بیرون کشیده بودند. درسته برخی مقاله هایی که به عهده دوستان بود،از درجه اهمیت پائین تری قرار داشت که بالطبع نمیشد چیز زیادی از توش درآورد. اما در هرموضوعی اگر تمامی خلاصه مقالات خونده میشد، به نظرم برای هر موضوع اطلاعات کافی میداد.

(06-08-2013 05:49 PM)smza نوشته شده توسط:  پیشنهاد من اینه که به جای خلاصه مقالات خلاصه موضوعات داشته باشیم که در حد چند جمله موضوعات اصلیو بیان کنه فرض کنین دو روز مونده به کنکور و فقط میخواین یه مرور کوتاه و جمع بندی داشته باشین
لطفا حتما نظرتونو بگین که اگه موافق بودین یه تاپیک با این عنوان داشته باشیم
ممنون از پیشنهادتون مهندس. موضوعات شاید قابل شمارش باشه ولی اگر هر موضوع رو در قالب رویکردهای مختلف قرار بدیم، کلی موضوع میشه که میشه براش در حد یک برگه A4 توضیح نوشت. اگر بخواهیم برای قسمت سوال تشریحی موضوع مطرح کنیم و شیت ببندیم، باید یک قسمتی ایجاد بشه و سوالاتی که ممکنه توی امتحان مطرح بشه، رو عنوان کنیم و دوستان به دلخواه یک سوال رو انتخاب کنند و بهش پاسخ بدن.

آخرین ارسال های من :
(آخرین ویرایش در این ارسال: 06-12-2013 05:02 PM، توسط Brightness.)
06-12-2013 04:56 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط smza ، mahnaz_1414 ، bahareh
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: يك انتفاد يا پيشنهاد در مورد خلاصه مقالات - Brightness - 06-12-2013 04:56 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما   انجمن تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی   بازگشت به بالا   بازگشت به محتوا   بایگانی   پیوند سایتی RSS