انجمن تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی
پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن تخصصی مرحله اول و دوم شهرسازی (http://iransketch.ir/shahrsazi)
+-- انجمن: گرایش برنامه ریزی شهری (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: برنامه ریزی شهری مرحله دوم (/forumdisplay.php?fid=11)
+---- انجمن: جلسات کارگروه (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- موضوع: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور (/showthread.php?tid=876)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - mariii - 02-22-2014 03:28 PM

سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue

RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - Brightness - 02-22-2014 03:30 PM

(02-22-2014 03:28 PM)mariii نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue
انشالا هستم Blush ، همه این نکاتی که ذکر کردید رو توی برنامه با زمان بندی پیش خواهیم برد. خیالتون راحت .

RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - mariii - 02-22-2014 03:33 PM

(02-22-2014 03:30 PM)Brightness نوشته شده توسط:  
(02-22-2014 03:28 PM)mariii نوشته شده توسط:  سلام. دوستان من میگم اول از قوانین و ضوابط شروع کنیم. آخه الان یه بعد قضیه که خیلیم مهمه ماله ضوابطو ایناست. مثل پارسال که هرکی ضوابط بافت فرسوده رو میدونست ، کلی جلو بود. بعد مهمترین بخش شیت بندی یا ترتیب کلی شیته که از اولی که میری سرجلسه باید سازمان فضایی اونو توو ذهنت ترسیم کنی. البته اینا در حد پیشنهاده. منم تابع جمعم. مهندس Brightness ما 2شنبه ساعت 9 شب اینجاییما دیر نکنی Winkمنتظریم... Tongue
انشالا هستم Blush ، همه این نکاتی که ذکر کردید رو توی برنامه با زمان بندی پیش خواهیم برد. خیالتون راحت .
ان شاالله... تا وقتی شما هستین ما خیالمون راحته... ممنون از شماHeart

RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - نداانصاری - 02-22-2014 05:00 PM

(02-22-2014 02:50 PM)g.h نوشته شده توسط:  سلام به همه.....خب اینجور که مشخصه باید خودمون دست به کار شیم....من پیشنهاد میکنم دوستان غیر مرتبط که خودمم هستم (ولی پارسال آزمایشی شرکت کردم و 25% زدم).....کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری دکتر اسماعیل شیعه رو بخونید فک کنم با این شروع کنیم خوبه

من از دوستانی که در این زمینه پیشتازن سوال کردم گفتن کتابه کارگاه برنامه شیعه رو لازم نیست بخونم .....حالا دیگه نییییدونمHuh

RE: پیشنهادات شما برای مرحله 2 کنکور - Brightness - 02-22-2014 06:17 PM

(02-22-2014 05:00 PM)نداانصاری نوشته شده توسط:  
(02-22-2014 02:50 PM)g.h نوشته شده توسط:  سلام به همه.....خب اینجور که مشخصه باید خودمون دست به کار شیم....من پیشنهاد میکنم دوستان غیر مرتبط که خودمم هستم (ولی پارسال آزمایشی شرکت کردم و 25% زدم).....کتاب کارگاه برنامه ریزی شهری دکتر اسماعیل شیعه رو بخونید فک کنم با این شروع کنیم خوبه

من از دوستانی که در این زمینه پیشتازن سوال کردم گفتن کتابه کارگاه برنامه شیعه رو لازم نیست بخونم .....حالا دیگه نییییدونمHuh

کتاب کارگاه برنامه ریزی شیعه برای دوستانی که آشنایی با طرح ها و روند کار در شهرسازی ندارند، برای شروع کار، کتاب خوبیه!
توی این کتاب مسائلی که در  ارزیابی مسائل شهری مؤثره و نیز موضوعات پراهمیت توی بحث توسعه شهری گفته شده. به نظر من کتاب خوبیه و خوندنش خالی از لطف نیست.